STAR TREK: HIDDEN EVIL

star trek hidden evil
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Star Trek: Hidden Evil

Star Trek: Hidden Evil, gra akcji wydana w 1999 roku przez Activision Publishing. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).

Star Trek - Hidden Evil - to krótka pod względem rozgrywki - przygodówka osadzona w uniwersum Star Trek. W grze wcielamy się w młodego kadeta Gwiezdnej Floty o imieniu Ensign Sovok i próbujemy wykonać misję zleconą nam przez ród Ba'ku. Tenże właśnie ród żyje na jednej planecie razem z rasą o nazwie Son'a i to właśnie jej przedstawiciele natknęli się na ślady cywilizacji liczącej ponad pięć miliardów lat.


Z początku dla Sovoka wygląda to na zwyczajną misję badawczą, jego ekipa wpada jednak w ręce rebeliantów Son'a, którym nie podoba się czasowy pokój zawarty z Ba'ku, ani protektorat, jaki nad planetą rozpostarła Federacja.


Postacią sterujemy za pomocą klawiatury, a wszelakie interakcje polegają głównie na dotarciu w wyznaczony do tego celu punktu. Sama grafika jest bardzo prosta, a niektóre lokacje wręcz puste, za to wynagradza nam to ilość walk, których w Star Trek - Hidden Evil jest naprawdę sporo. Ubolewać jedynie należy, że główną bronią będzie tutaj fazer, a twórcy nie pokusili się o nawet lekkie zróżnicowanie naszego arsenału.


Ostatnia modyfikacja: 14 maj 2020

ABANDONWARE  STARE GRY   STAR   TREK   HIDDEN   EVIL   GWIEZDNA   FLOTA   AKCJA   PRZYGODOWA   PUZZLE   SAVOK   KOSMOS  


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry STAR TREK HIDDEN EVIL.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać