star trek armada ii
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

6.75/10 (6 głosów)


Twoja ocena:O grze Star Trek Armada II

Star Trek Armada II, gra strategiczna (RTS) wydana w 2001 roku przez Activision. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
Star Trek Armada II to kontynuacja serii Armada. Po raz kolejny wcielasz się w dowódcę futurystycznej floty znanej z ekranizacji filmowej. W grze możesz dowodzić jedną z sześciu dostępnych ras znanych z uniwersum Star Treka. Główną fabułą gry jest walka z rasą Borg, którzy stworzyli nowy statek zdolny do asymilacji całych światów w ciągu zaledwie kilku sekund.


Uwagi: W starszych systemach operacyjnych poniżej Windows 7, grę zainstalujesz z dostarczonego obrazu ISO.
Jeżeli używasz systemu Windows 7+ oryginalej gry nie uruchomisz. Na tych systemach, możesz zagrać w wersję zmodyfikowaną przez fanów. Jak zainstalować grę: zamontuj płytę ISO (Armada2.iso) w napędzie - użyj WinCDEmu. Następnie, uruchom FleetOpeartionsSetup.exe (instalator sprawdzi czy masz zamontowaną płytę ISO). Postępuj wg. instrukcji podawanaych w instalatorze. Po ukończeniu instalacji - możesz uruchomic grę.

Czasopisma w których można poczytać o grze Star Trek Armada Ii

STAR   TREK   ARMADA   PICARD   BORG   KLINGON   STRATEGICZNA   RTS  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

max   wysłano 2019-02-25 22:35:15

Nie wierze, ze dodaliscie te gre! Pamietam jak mialem 10-11 lat i zagrywałem się w demo. Nadal graficznie moze robić wrażenie, zważywszy, ze ma juz 18 lat :) dziekuje Wam za te pozycje :)
0 0 Odpowiedz

Napisz komentarz