star command revolution
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.75/10 (4 głosy)


Twoja ocena:O grze Star Command: Revolution

Star Command: Revolution, gra strategiczna wydana w 1997 roku przez GT Interactive Software. Gra ukazała się dla komputerów PC (DOS).
Motywem przewodnim gry jest międzygatunkowy konflikt, który wybucha w galaktyce Zeta. Odkryto w niej energetyczny zasób „Solinite”. Burzy to starannie wypracowany pokój. Do wyścigu o wydobycie surowca walczą wszyscy mieszkańcy Zety. Pojawiają się zamachy, wśród ich największych prowodyrów znajduje się despotyczny Narvek, który chce przejąć galaktyk.
Tytułowi „Star Command” to rebelianci, którzy walczą przeciwko Narvekowi. Jest ich niewielu, jednak robią wszystko co w ich mocy, żeby pozbawić go władzy, a tym samym przywrócić Zetcie spokój. W grze, rebelianci poruszają się za pomocą statku kosmicznego nazywanego Mothership. Gracz przegrywa w momencie, kiedy dopuści do zniszczenia tego statku. W trakcie fabuły bohaterowie mierzą się z zadaniami polegającymi na budowaniu kolejnych statków, mających pomóc w walce przeciwko Narvekowi i jego armii w kolejnych z 31 oddzielnych sektorów. Każdy kolejny owiany jest „mgłą” do momentu przejścia na następny poziom. Każde zwycięstwo odsłania przed graczem kolejny etap i zbliża do detronizacji wroga.
STAR   COMMAND   REVULTION   STRATEGICZNA   RTS   SCI-FI   KOSMOS  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry STAR COMMAND REVOLUTION.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz