S.T.A.L.K.E.R.: CALL OF PRIPYAT

stalker call of pripyat
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

"S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat" to trzecia część kultowej serii gier komputerowych, która rozwija opowieść o tajemniczej i niebezpiecznej Strefie wokół elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Gra została wydana w 2009 roku przez ukraińskie studio GSC Game World i stanowi bezpośrednią kontynuację wydarzeń przedstawionych w poprzednich częściach, "S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl" i "S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky".

Akcja "S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat" rozgrywa się po wydarzeniach z pierwszej części serii. Gracze wcielają się w postać porucznika Aleksieja Degtyarova, który zostaje wysłany do skażonej strefy w celu zbadania tajemniczego wypadku śmigłowca wojskowego w obszarze Zony. W miarę jak Degtyarov penetruje niebezpieczną strefę, odkrywa liczne zagadki, konflikty frakcyjne oraz niebezpieczeństwa, takie jak anomalie i potężne mutanty.

Głównym celem porucznika jest odkrycie prawdy o katastrofie śmigłowca i próba zrozumienia, co się dzieje wewnątrz Strefy. Jednak Strefa nie jest przyjaznym miejscem, a każdy krok w jej wnętrzu jest pełen niebezpieczeństw.


Ostatnia modyfikacja: 10 październik 2022


Download


Sklepy w których można kupić grę S.T.A.L.K.E.R.: CALL OF PRIPYAT
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra S.T.A.L.K.E.R.: CALL OF PRIPYAT chroniona jest prawem autorskim. S.T.A.L.K.E.R.: CALL OF PRIPYAT możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry STALKER CALL OF PRIPYAT.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać