SPY FOX IN CHEESE CHASE

spy fox in cheese chase
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Twoja ocena:
O grze Spy Fox in Cheese Chase

Spy Fox In Cheese Chase to jedna z wielu odsłon znanej serii gier komputerowych, w której wcielamy się w tytułowego lisiego agenta. W tej części przygód naszym zadaniem jest kierować pościgiem naszego bohatera w taki sposób, żeby nie wpadł na na żadną z postawionych przeszkód, jednocześnie zbierając przy tym jak największą ilość znajdujących się na planszy kawałków sera oraz innych "znajdziek".
W pierwszym etapie gry główny bohater porusza się skuterem po asfaltowej nawierzchni, natomiast w późniejszych etapach zmienia swój środek transportu oraz nawierzchnię po której się porusza. I tak skuter zmienia się w pływającą po wodzie motorówkę, motorówka w ślizgający się po lodzie skuter śnieżny, a ten z kolei w unoszący się nad piaszczystą pustynią samolocik. Również niebezpieczeństwa jakie czyhają na naszego bohatera będą się różnić względem terenu po jakim się w danej chwili poruszamy. na asfaltowej nawierzchni będą to dziury w jezdni, w wodzie wiry wodne, a na pustyni samoloty nadlatujące z naprzeciwka. Dodatkowo podczas trwania całej gry skrupulatnie będą nam przeszkadzać liczni antagoniści, którzy będą próbowali zepchnąć nas z trasy czy zajechać nam drogę. Będziemy mogli ich zlikwidować znajdując po drodze bomby, którymi będziemy mogli wysadzić naszych oprawców.


Download


Sklepy w których można kupić grę SPY FOX IN CHEESE CHASE
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra SPY FOX IN CHEESE CHASE chroniona jest prawem autorskim. SPY FOX IN CHEESE CHASE możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   SPY   FOX   CHEESE   CHASE   AKCJA   ZRĘCZNOŚCIOWA   SZPIEG   LIS  


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SPY FOX IN CHEESE CHASE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz


Gry, które mogą ci się spodobać