SPIDER-MAN: WEB OF SHADOWS

spider man web of shadows
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.53/10


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Spider-Man: Web of Shadows

Spider-Man: Web of Shadows to przygodowa gra akcji w której główną postacią jest Człowiek-pająk. Nowy Jork ogarnia plaga symbiotów, czarnych pasożytniczych komórek z kosmosu, które zamieniają żywe istoty w osobliwą armię zła, którą dowodzi Venom. Spier-Manowi nie udaje się uniknąć zakażenia, chociaż stawia duży opór. Skorzystanie z symbiotów, aby zwiększyć swoją moc jest bardzo duża, ale po każdym użyciu Człowiek-pająk traci w oczach przyjaciół i ukochanej ze względu na czyny, których się dopuszcza pod wpływem złej energii. Zaczyna się zastanawiać, czy warto korzystać z dodatkowej siły, aby szybko likwidować wrogów, czy zrezygnować z tej mocy.

Rozgrywka została podzielona na dwie części: walkę oraz sekcje platformowe. Gracz na początku może zadawać podstawowe ciosy, które stopniowe rozbudowywuje dzięki punktom, które otrzymuje za każdego pokonanego przeciwnika. Rozgrywka toczy się w otwartym mieście o dość sporej powierzchni. Bohater przemieszcza się po nim przy pomocy pajęczyn. Misje są do siebie bardzo zbliżone i opierają się głównie na: uratuj, zabij grupę przeciwników i idź po kolejne zadanie. Poruszanie się po budynkach niestety nie zostało dobrze dopracowane.

W grze występuje ciekawy system kar i nagród otrzymywanych za czyny, które popełnia bohater. Można otrzymać czarne lub czerwone punkty, które mają niewielki wpływ na dalszą rozgrywkę. Można dzięki nim uzyskać pomoc mniej lub bardziej pozytywnych bohaterów w dalszej części rozgrywki.


Ostatnia modyfikacja: 8 kwiecień 2022

ABANDONWARE  STARE GRY   SPIDER-MAN   SHADOWS   WEB   AKCJA   BIJATYKA   MARVEL   SCI-FI   PAJĄK  


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SPIDER MAN WEB OF SHADOWS.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać