SPIDER-MAN: FRIEND OR FOE

spider man friend or foe
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.50/10 (2 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Spider-Man: Friend or Foe

Spider-Man: Friend or Foe to gra zręcznościowa, której głównym założeniem jest walka z przeciwnikiem. Fabuła rozkręca się w momencie, gdy Spidermana oraz resztę grupy złoczyńców (Venom, Octopus i inni) atakują dziwne stwory w kosmicznych strojach. Są oni głównymi przeciwnikami przez całą rozgrywkę. Wszyscy dotychczasowi wrogowie muszą się sprzymierzyć, aby ich pokonać.
Wielkim plusem Spider-Man: Friend or Foe jest możliwość grania przeciwnikami Spider mana, którzy są bossami każdego levelu. Po ich pokonaniu mamy ich do naszej dyspozycji w dalszej części rozgrywki. Dodatkowym plusem jest opcja trybu kooperacji, czyli możliwość grania ze znajomym swoimi ulubionymi bohaterami.
Design postaci jest oparty na Trylogii stworzonej przez Sama Raimi, jednak jest urozmaicony o kreskówkowy akcent, co korzystnie wpływa na ich wygląd. Minusem gry może być kamera, która nie podróżuje za nami. Pokazuje ona rozgrywkę z boku, co może być utrudnieniem przy technologii postaci 3D.
Schemat walki nie jest zbyt rozbudowany. Bazuje na monotonnych ciosach i skromnych umiejętnościach bohaterów. Między rozgrywką pojawiają się krótkie filmiki, które nieraz są wskazówkami fabularnymi. W grze bardzo trudno zginąć, a grafika jest archaiczna.
Spider-Man: Friend or Foe to nie wymagająca intelektualnie pozycja, która najlepiej sprawdzi się do grania z kumplem.


Uwagi: Grę uruchom z uprawnieniami administratora.Ostatnia modyfikacja: 31 marzec 2022Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SPIDER MAN FRIEND OR FOE.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać