SPIER-MAN 3

spider man 3
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.36/10 (11 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Spier-Man 3

Spider-Man 3 to kolejna część gry o przygodach dzielnego i wygimnastykowanego Człowieka-Pająka. W części tej przyjdzie zmierzyć się nam z różnymi niebezpieczeństwami na terenie Nowego Jorku. W walce o sprawiedliwość naszemu bohaterowi pomoże kostium kosmicznego symbionta, za pomocą którego zyskać możemy nowe umiejętności, tj. zwiększona siła czy nieograniczone zapasy sieci. Jest tylko jeden mały mankament — zachowania Pitera Parkera stają się wówczas iście demoniczne.

Nowy Jork został niezwykle szczegółowo odtworzony, co można zaobserwować, chociażby wspinając się na jeden z drapaczy chmur, podziwiając tym samym piękno miasta. Świat jest otwarty, dlatego też możliwości eksploracyjne są naprawdę ogromne. W grze do dyspozycji mamy nawigację, co jest świetnym i zarazem pomocnym rozwiązaniem przy realizacji zadań — przed przystąpieniem do nich dobrze jest jednak zapoznać się z topografią miasta. Twórcy podczas tworzenia gry współpracowali z reżyserem filmowej trylogii, dlatego gracze, którzy przerobili filmy, świetnie odnajdą się podczas rozgrywki.


Ostatnia modyfikacja: 24 czerwiec 2021

ABANDONWARE  STARE GRY   SPIDER   MAN   MARVEL   AKCJA   ZRĘCZNOŚCIOWA   BIJATYKA   BOHATER   PAJĄK   PARKER  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SPIDER MAN 3.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać