SPIDER-MAN

spider man
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.28/10 (40 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Spider-Man

Spider-Man, gra akcji (zręcznościówka) wydana w 2000 roku przez Activision. Gra ukazała się dla komputerów osobistych PC oraz Macintosh. Poza tym gra pojawiła się na konsole PlayStation, GBC, N64 oraz Dreamcast.

W grze wcielamy się w tytułowego człowieka pająka. Twoim zadaniem jest powstrzymanie dr. Octopusa przed realizacją jego planów wyeliminowania wszystkich którzy są przeciwko niemu. Aby tego dokonać, będziesz musiał pokonać kilka poziomów na których spotkasz postaci ze świata Marvel.Uwagi: Gra w wersji dla PC jest to wersji RIP - wystarczy wypakować i uruchomić.Ostatnia modyfikacja: 8 maj 2019

Czasopisma w których można poczytać o grze Spider Man
Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Marek   wysłano 2023-01-02 10:19:26

W czasie gry mogę i zapisuję save, ale po włączeniu ponownie gry, nie mam aktywnego pola Continue i w sumie nie wiem, jak włączyć zapisane sava. Komuś to działa?
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Piotr Parker   wysłano 2019-07-03 11:21:59

Ma ktoś spolszczenie do tej gry mam na myśli dubbing od ruskich jeśli tak to prośba o link mail : krystiandrozd1@gmail.com
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Adam   wysłano 2018-12-24 01:24:47

Pamiętam, że dostałem kopię od kuzyna. Fajnie się grało
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać