SPEEDBALL 2. BRUTAL DELUXE.

odwiedzin: 2420    pobrano: 889Rok: 1990

Gatunek: sportowa | zręcznościówka

Wydawca: Image Works

Producent: The Bitmap Brothers

Platforma: Amiga | PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Speedball 2, Brutal Deluxe, jest sequelem wydanej w 1988 roku gry Speedball. Drugą część wydano w 1990 roku dla komputerów C64, Atari ST, Amiga, PC oraz konsole SEGA.
Jest rok 2105, po upadku pierszej ligii Speedball w 2095, teraz odradza się liga Speedball. Nowa liga nosi nazwę Brutal Deluxe! Co zmieniło się w porównaniu z poprzednią częścią? Przede wszystkim na boisku mamy do dyspozycji dziewięciu graczy (w poprzedniej części było ich pięciu). Drugą istotną zmianą, jest możliwość zdobywaniu punktów poprzez cele powieszone na ścianach jak i przymocowanych w podłodze. Tak jak w poprzedniej części, tak teraz można zdobywać punkty za kontuzjowanie przeciwników. W drugiej części mamy możliwość zmian kontuzjowanych zawodników (mamy możliwość do trzech zmian). Po wyczerpaniu zmin, na boisko wraca wcześniej kontuzjowany zawodnik.

Uwagi:
Wersja gry, którą zamieszaczamy dla komputerów Amiga, pochodzi z 1995 roku (wydana już przez Renegade). Gra przeznaczona jest dla komputerów z kościmi AGA. Aby zagrać, ustaw parametry emulatora jak dla Amigi 1200 lub CD32.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Speedball 2 przeczytaj:

Czasopisma w których znajdziesz informacje o SPEEDBALL 2

Top Secret

Opis gry w miesięczniku Top Secret z 1992 roku. Numer 06, strony 10-11.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą SPEEDBALL 2. BRUTAL DELUXE..

Przejdź do sekcji: Download SPEEDBALL 2
TAGI: SPEEDBALL 2   SPORTOWA   ZRĘCZNOŚCIÓWKA   2 GRACZY  
Najwyżej ocenione gry

Polecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo