SPEEDBALL 2. BRUTAL DELUXE.

odwiedzin: 2268    pobrano: 824


Speedball 2, Brutal Deluxe, jest sequelem wydanej w 1988 roku gry Speedball. Drugą część wydano w 1990 roku dla komputerów C64, Atari ST, Amiga, PC oraz konsole SEGA.
Jest rok 2105, po upadku pierszej ligii Speedball w 2095, teraz odradza się liga Speedball. Nowa liga nosi nazwę Brutal Deluxe! Co zmieniło się w porównaniu z poprzednią częścią? Przede wszystkim na boisku mamy do dyspozycji dziewięciu graczy (w poprzedniej części było ich pięciu). Drugą istotną zmianą, jest możliwość zdobywaniu punktów poprzez cele powieszone na ścianach jak i przymocowanych w podłodze. Tak jak w poprzedniej części, tak teraz można zdobywać punkty za kontuzjowanie przeciwników. W drugiej części mamy możliwość zmian kontuzjowanych zawodników (mamy możliwość do trzech zmian). Po wyczerpaniu zmin, na boisko wraca wcześniej kontuzjowany zawodnik.

Uwagi:
Wersja gry, którą zamieszaczamy dla komputerów Amiga, pochodzi z 1995 roku (wydana już przez Renegade). Gra przeznaczona jest dla komputerów z kościmi AGA. Aby zagrać, ustaw parametry emulatora jak dla Amigi 1200 lub CD32.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o SPEEDBALL 2

Top Secret

Opis gry w miesięczniku Top Secret z 1992 roku. Numer 06, strony 10-11.


Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą SPEEDBALL 2. BRUTAL DELUXE..

Przejdź do sekcji: Download SPEEDBALL 2
SPEEDBALL 2
Ocena


Udostępnij
Download

wolne buki

Tagi