SPARKSTER

sparkster
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Sparkster

Sparkster to kontynuacja gry zatytułowanej Rocket Knight Adventures. Ponownie wracamy do przygód rycerza zwanego Sparkster, wykreowanego przez Konami w 1994 roku. Akcja tej części gry zaczyna się zaraz po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej edycji przygód rycerza. Sparsterowi udaje się uratować księżniczkę Cherry i szczęśliwie zwrócić ją królowej. Wydaje się, że wszystko poszło pomyślnie, dopóki królestwo nie zostaje zaatakowane przez Imperium Gedol, po stronie której walczy największy rywal Sparkstera, Axel Gear. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy wychodzą na jaw niecne plany Axel’a. Szykuje się on do porwania kuzynki księżniczki Cherry, niejakiej księżniczki Sherry. I tak oto do gry wkracza Sparkster, wyruszając do akcji ratowania kolejnej członkami rodu królewskiego. Ta platformowa gra składa się z sześciu poziomów, w której gracz sterując bohaterem, porusza nim, skacze i atakuje mieczem. Tym co wyróżnia Sparkster od swojego poprzednika, jest możliwość zmiany bohatera w Złotego Sparkstera. Aby tego dokonać, gracz musi zebrać siedem ukrytych na trasie sekretnych mieczy. Warto rozglądać się na tymi mieczami, bo nowa odsłona Sparkstera to większa moc w działaniu.


Ostatnia modyfikacja: 17 luty 2021Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SPARKSTER.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać