space haste 2
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Space Haste 2

Space Haste 2 (również Space Haste 2001), gra wyścigowa wydana w 2003 roku przez Big City Games. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
Space Haste 2 to nietypowa gra wyścigowa, w której gracz nie kieruje samochodem, lecz futurystycznym poduszkowcem. Wyścig rozgrywa się na specjalnym torze wyścigowym - do wyboru jest ich aż osiem, a dostęp do kolejnych jest odblokowywany dzięki postępom gracza. W ramach nagrody za zwycięstwa gracz uzyskuje również dostęp do kolejnych pojazdów wyścigowych, które może wybierać.
Space Haste 2 to ściganka, która wyróżnia się nie tylko pojazdami z przyszłości, ale również nietypowymi rozwiązaniami. Rozgrywka nie kończy się wraz z przekroczeniem linii mety, na gracza czekają jeszcze kolejne wyzwania. W grze zastosowano tryb "Extended Race", w którym należy zrobić jak najwięcej okrążeń toru, aż do momentu gdy skończy się czas. Poduszkowce posiadają poziom energii, który wyczerpuje się wraz z kolejnymi okrążeniami toru oraz trafieniami na przeszkody czy przeciwników. Za dobre wyniki i unikanie przeszkód gracz uzyskuje upgrade w postaci przyspieszenia prędkości. Liczą się umiejętności i precyzja, które pozwalają na bicie rekordów.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze