SPACE HASTE 2

space haste 2
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.70/10 (10 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Space Haste 2

Space Haste 2 (również Space Haste 2001), gra wyścigowa wydana w 2003 roku przez Big City Games. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).

Space Haste 2 to nietypowa gra wyścigowa, w której gracz nie kieruje samochodem, lecz futurystycznym poduszkowcem. Wyścig rozgrywa się na specjalnym torze wyścigowym - do wyboru jest ich aż osiem, a dostęp do kolejnych jest odblokowywany dzięki postępom gracza. W ramach nagrody za zwycięstwa gracz uzyskuje również dostęp do kolejnych pojazdów wyścigowych, które może wybierać.


Space Haste 2 to ściganka, która wyróżnia się nie tylko pojazdami z przyszłości, ale również nietypowymi rozwiązaniami. Rozgrywka nie kończy się wraz z przekroczeniem linii mety, na gracza czekają jeszcze kolejne wyzwania. W grze zastosowano tryb "Extended Race", w którym należy zrobić jak najwięcej okrążeń toru, aż do momentu gdy skończy się czas. Poduszkowce posiadają poziom energii, który wyczerpuje się wraz z kolejnymi okrążeniami toru oraz trafieniami na przeszkody czy przeciwników. Za dobre wyniki i unikanie przeszkód gracz uzyskuje upgrade w postaci przyspieszenia prędkości. Liczą się umiejętności i precyzja, które pozwalają na bicie rekordów.


Ostatnia modyfikacja: 22 wrzesień 2020Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SPACE HASTE 2.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać