space chimps
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.17/10 (3 głosy)


Twoja ocena:O grze Space Chimps

Space Chimps to gra przygodowa stworzona z myślą o najmłodszych, tytuł bazuje na filmie animowanym Małpy w kosmosie, który miał swoją premierę w 2008 roku.
Ham III jest potomkiem pierwszego szympansa wysłanego w kosmos przez NASA. Bohater nie przejawia jednak entuzjazmu do misji międzygalaktycznych, zamiast tego spełnia się w roli utalentowanego cyrkowca. Mimo to zostaje zmuszony do odbycia pozaziemskiego lotu, którego celem jest odzyskanie istotnej sondy oraz oswobodzenie kosmicznej rasy tłamszonej przez tyrana na jednej z odległych planet. Choć Ham III dołącza do załogi specjalistów, w rzeczywistości jest figurantem - zaangażowanie potomka bohatera ma bowiem świetny wpływ na wizerunkowy charakter misji. Niespodziewanie to właśnie on odegra kluczową rolę na obcej planecie.
Space Chimps jest trzecioosobową produkcją, w której gracz przejmuje kontrolę nad jednym z dwóch głównych bohaterów różniących się między sobą umiejętnościami. Są nimi Ham III - doskonały w walce wręcz oraz Luna, będąca ekspertem od ataków na dystans. Tytuł oferuje eksplorację lokacji, nieskomplikowane zagadki oraz starcia z przeszło 30 typami przeciwników.
SPACE   CHIMPS   MAŁPY   KOSMOS   AKCJA   SCI-FI  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SPACE CHIMPS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz