SPACE CHIMPS

space chimps
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Space Chimps

Space Chimps to gra przygodowa stworzona z myślą o najmłodszych, tytuł bazuje na filmie animowanym Małpy w kosmosie, który miał swoją premierę w 2008 roku.


Ham III jest potomkiem pierwszego szympansa wysłanego w kosmos przez NASA. Bohater nie przejawia jednak entuzjazmu do misji międzygalaktycznych, zamiast tego spełnia się w roli utalentowanego cyrkowca. Mimo to zostaje zmuszony do odbycia pozaziemskiego lotu, którego celem jest odzyskanie istotnej sondy oraz oswobodzenie kosmicznej rasy tłamszonej przez tyrana na jednej z odległych planet. Choć Ham III dołącza do załogi specjalistów, w rzeczywistości jest figurantem - zaangażowanie potomka bohatera ma bowiem świetny wpływ na wizerunkowy charakter misji. Niespodziewanie to właśnie on odegra kluczową rolę na obcej planecie.


Space Chimps jest trzecioosobową produkcją, w której gracz przejmuje kontrolę nad jednym z dwóch głównych bohaterów różniących się między sobą umiejętnościami. Są nimi Ham III - doskonały w walce wręcz oraz Luna, będąca ekspertem od ataków na dystans. Tytuł oferuje eksplorację lokacji, nieskomplikowane zagadki oraz starcia z przeszło 30 typami przeciwników.


Ostatnia modyfikacja: 3 czerwiec 2021

ABANDONWARE  STARE GRY   SPACE   CHIMPS   MAŁPY   KOSMOS   AKCJA   SCI-FI  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SPACE CHIMPS.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać