sonic cd
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.38/10 (4 głosy)


Twoja ocena:O grze Sonic CD

Sonic CD, gra zręcznościowo - platformowa wydana w 1993 roku przez SEGA. Oryginalna wersja gry ukazała się dla konsoli SEGA. W 1996 roku pojawiła się wersja dla komputerów PC.
W grze wcielamy się w tytułowego jeża Sonic`a. Twoim zadaniem jest uwolnienie "Małej Planety" (Little Planet) z rąk doktora Robotnika. Mała Planeta, to twór dość dziwny - potrafi przesuwać czas - przez co jest bardzo niebezpiecznym narzędziem w nieodpowiednich rękach. Wędrując po śwecie, będziesz podróżował poprzez czas i przestrzeń - aby w końcu dorwać Robotnika. Poboczym zadaniem, wcale nie mniej ważnym, jest odbicie Amy Rose z rąk "metalowego" Sonica.
Sonic CD, to bardzo ładna (pod względem graficznym) jak i wciągająca gra zręcznościowa. Cała gra, to siedem światów podzielona na kilka etapów. W każdym z nich będziesz biegał, skakał, "niszczył" roboty oraz zbierał złote ringi. Gra dla całej rodziny. Polecamy.


Uwagi: Gra ze względu na swój "wiek" wymaga starszego systemu Windows (np. XP i niżej). Jeżeli jesteście posiadaczami Windows 7, możecie ściągnąć legalną wersję systemu Windows XP (maszyna wirtualna). Na Windows XP, bez problemu uruchmicie grę.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SONIC CD.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz