SNIPER ELITE

sniper elite
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

6.67/10 (9 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Sniper Elite

Sniper Elite, gra akcji (TPP) wydana w 2005 roku przez MC2 France. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh, PC (Windows) oraz konsol PlayStation, Wii i XBox.

Sniper Elite to klasyka gatunku wśród gier TTP. Od pierwszej osłony gry minęło już sporo lat, a w miedzy czasie doczekaliśmy się 4 głównych odsłon gry, które zabrały nas między innymi do: Berlina, Afryki, czy też faszystowskich Włoch. A to wszystko było przyprawione ciężkim i solidnym klimatem II wojny światowej. Podczas rozgrywki możemy zasmakować przeróżnych karabinów snajperskich i wyborowych, a także różnej broni maszynowej. Kiedy nasz strzał okaże się perfekcyjnym trafieniem w głowę, lub inną część ciała mamy możliwość obejrzenia w zwolnionym tempie lot naszego pocisku, i tego z jaką perfekcyjną jesteśmy w stanie oddać strzał w przeciwnika. Na dodatek gra wprowadza możliwość rozstawiania min i pułapek, które mogę nas ostrzec przed wrogiem, lub zniszczyć nieprzyjacielski pojazd. Sniper Elite to gra która oferuje możliwość przejścia etapu po cichu dzięki eliminacji nożem, lub pistoletu z tłumikiem. Lub też niczym doświadczony weteran eliminując niemieckich żołnierzy z daleka jedynego po drugim. Ogólnie rzecz biorąc Sniper Elite do kilka dobrych godzin rozrywki, a od nas zależy w jaki sposób będziemy przechodzić kolejne etapy.


Ostatnia modyfikacja: 14 grudzień 2018W tej chwili nie można pobrać gry z naszych stron.

Dlaczego nie można pobrać gry? Gra SNIPER ELITE chroniona jest prawem autorskim. SNIPER ELITE możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   SNIPER   ELITE   AKCJA   TPP   WOJNA   SNAJPER   STRZELANKA  Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SNIPER ELITE.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać