sniper elite
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Twoja ocena:O grze Sniper Elite

Sniper Elite, gra akcji (TPP) wydana w 2005 roku przez MC2 France. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh, PC (Windows) oraz konsol PlayStation, Wii i XBox.
Sniper Elite to klasyka gatunku wśród gier TTP. Od pierwszej osłony gry minęło już sporo lat, a w miedzy czasie doczekaliśmy się 4 głównych odsłon gry, które zabrały nas między innymi do: Berlina, Afryki, czy też faszystowskich Włoch. A to wszystko było przyprawione ciężkim i solidnym klimatem II wojny światowej. Podczas rozgrywki możemy zasmakować przeróżnych karabinów snajperskich i wyborowych, a także różnej broni maszynowej. Kiedy nasz strzał okaże się perfekcyjnym trafieniem w głowę, lub inną część ciała mamy możliwość obejrzenia w zwolnionym tempie lot naszego pocisku, i tego z jaką perfekcyjną jesteśmy w stanie oddać strzał w przeciwnika. Na dodatek gra wprowadza możliwość rozstawiania min i pułapek, które mogę nas ostrzec przed wrogiem, lub zniszczyć nieprzyjacielski pojazd. Sniper Elite to gra która oferuje możliwość przejścia etapu po cichu dzięki eliminacji nożem, lub pistoletu z tłumikiem. Lub też niczym doświadczony weteran eliminując niemieckich żołnierzy z daleka jedynego po drugim. Ogólnie rzecz biorąc Sniper Elite do kilka dobrych godzin rozrywki, a od nas zależy w jaki sposób będziemy przechodzić kolejne etapy.

Sklepy w których można kupić grę SNIPER ELITE
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra SNIPER ELITE chroniona jest prawem autorskim. SNIPER ELITE możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.
.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
SNIPER   ELITE   AKCJA   TPP   WOJNA   SNAJPER   STRZELANKA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SNIPER ELITE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz