SNIPER: ART OF VICTORY

sniper art of victory
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:
O grze Sniper: Art of Victory

Sniper: Art of Victory, gra akcji (FPS) wydana w 2007 roku przez City Interactive. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).

W grze wcielamy się w żołnierza (snajpera) wyspecjalizowanej jednostki wojskowej biorącego udział w bitwach toczących się podczas II wojny światowej. Przyjdzie nam zmierzyć się z wrogami m.in. pod Stalingradem oraz na południu Włoch. Mamy możliwość postrzelać idealnie odwzorowanymi karabinami snajperskimi takimi jak Mosin-Nagant PU czy Mauser 98KS, pojeździć czołgami: Tygrys i Panzer IV oraz polatać samolotami: Messerschmitt 109 i Henkel 11. Niesamowity klimat tworzą realistycznie odwzorowane lokalizacje i wyposażenie żołnierzy. Warto również wspomnieć o oprawie audiowizualnej będącej na bardzo wysokim poziomie oraz o inteligencji przeciwników sterowanych przez komputer, którzy nie raz zaskoczą nas swoimi poczynaniami. W grze dostępnych jest osiem poziomów których przejście zapewni nam wiele godzin zabawy. Dostępna jest wersja z polskimi napisami.


Download


W tej chwili nie można pobrać gry z naszych stron.

Dlaczego nie można pobrać gry? Gra SNIPER: ART OF VICTORY chroniona jest prawem autorskim. SNIPER: ART OF VICTORY możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   SNIPER   ART   VICTORY   SZTUKA   ZWYCIĘŻANIA   SNAJPER   FPS   AKCJA  


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SNIPER ART OF VICTORY.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz


Gry, które mogą ci się spodobać