SLEEPWALKER. SUPER PIES I JEGO ŚPIĄCY PAN.

odwiedzin: 2172    pobrano: 904


Sleepwalker, gra zręcznościowo-logiczna wydana przez firmę Ocean w roku 1992. Gra powstała dla komputerów C64, Amiga, Atari ST i PC.
Zbudź się Ralph. On znowu chodzi! Twój pan znowu chodzi w śnie - lunatykuje. Normalnie to nie jest takie złe - przejdzie się troszeczkę po pokoju i pójdzie spowrotem do łóżka spać. Jednak dzisiejsza noc nie jest taką typową nocą. Dzisiaj będziesz musiał pokazać swoje nadnaturalne siły - jako pies będziesz musiał zmierzyć się z przeciwnościami losu, żeby doporawdzić sowjego pana spowrtem do domu. Dziś Lee (twój pan), wychodzi na do miasta!
Twoim zadaniem jest bezpiecznie przeprowadzić swojego pana przez każdy poziom (jest ich 6) do wyjścia. Będziesz musiał zabezpieczyć drogę, tak aby nic nie stało się Lee - twojemu panu. Pamiętaj - nie możesz go obudzić.
Graficznie, Sleepwalker, prezentuje się bardzo dobrze - gra dopracowana w każdym elemencie. Sleepwalker jest grą z którą spędzisz na pewno wiele godzin - rozrywka gwarantowana!

Uwagi:
Wersja dla Amigi nie wymaga oryginalnego romu (może być AROS). Sleepwalker zamieszczony w download, jest grą dla kości AGA. Aby uruchomić grę ustaw w zakładce Chipset - AGA. Gra wymaga minimum 2 Mb Chip RAM. Dla komfortu gry, ustaw 4 stacje dyskietek.

Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą SLEEPWALKER. SUPER PIES I JEGO ŚPIĄCY PAN..Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download SLEEPWALKER
SLEEPWALKER
Ocena


Udostępnij
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie? Zapisz się do naszego newslettera.

Download

Tagi