sinbad legend of the seven seas
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.00/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Sinbad: Legend of the Seven Seas

Sinbad: Legend of the Seven Seas to gra bazująca na animowanym filmie o tym samym tytule. Jej głównym bohaterem jest sprytny żeglarz, który zostaje oskarżony o kradzież Księgi Pokoju. Artefakt ten chronił miasto Syrakuzy przed niebezpieczeństwem. Okazuje się, że główną winowajczynią jest bogini chaosu i niezgody Eris. Sindbad musi stawić jej czoła, by odzyskać księgę oraz uratować swojego przyjaciela Proteusza.
Produkcję cechuje mało skomplikowana rozgrywka, która skupia się głównie na walce wręcz. Gracz ma możliwość wykonania jednego z dwóch rodzajów ataków (cięcie lub pchnięcie szablą) oraz bloku. Sindbad może je łączyć w kombinacje, a także zbierać power-upy czy używać specjalnych umiejętności pozwalających na zadanie obrażeń wszystkim przeciwnikom widocznym na ekranie lub przywołanie wsparcia (np. w postaci grupy szkieletów).
W Sinbad: Legend of the Seven Seas gracz zwiedzi pięć światów, mierząc się przy tym z różnorodnymi wrogami (m.in. potworem morskim). W niektórych lokacjach pojawiają się także minigry.
SINBAD   LEGEND   SEVEN   SEAS   AKCJA   PRZYGODOWA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SINBAD LEGEND OF THE SEVEN SEAS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz