simon the sorcerer 4 chaos happens
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.00/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Simon the Sorcerer 4: Chaos Happens

Simon the Sorcerer 4: Chaos Happens, gra przygodowa wydana w 2007 roku przez RTL Enterprises. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
Simon the Sorcerer 4: Chaos Happens Jest to kolejna, czwarta już seria z Simonem w roli głównej. Nasz mały czarodziej spędza czas, żyjąc beztrosko w realnym świecie. Korzysta z życia, zachowując się jak normalny nastolatek. Któregoś dnia telepatycznie kontaktuje się z nim bliska znajoma Alix. Okazuje się, że nad światem magii ponownie zbierają się czarne chmury i popularny "Szymek" będzie musiał znów stawić czoła czarnym charakterom. Bohater podejmuje wyzwanie i teleportuje się do świata magii. W równoległym świecie jego głównym przeciwnikiem staje się jego sobowtór, który podszywając się pod niego, zdążył już narobić sporego bałaganu. Przed Simonem szykuje się długa, pełna przygód podróż.
Rozgrywka czwartej części gry wraca do korzeni. Twórcy postanowili połączyć grafikę 2d z trójwymiarowymi postaciami oraz przywrócili system sterowania point&click. Sam Szymek jest postacią bardziej dojrzałą i mniej uszczypliwą, co nie oznacza, że pozbawiono go typowego dla serii humoru. Bohater musi rozwiązywać problemy i łamigłówki za pomocą przedmiotów, których w świecie gry jest cała masa. Poziom trudności nie należy do najtrudniejszych. W razie problemów Szymkowi pomaga pamiętnik, w którym zapisane są wyznaczone cele oraz podpowiedzi do zadań.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SIMON THE SORCERER 4 CHAOS HAPPENS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz