SILENT HILL 3

odwiedzin: 190    pobrano: 19Rok: 2003

Gatunek: akcja

Wydawca: Konami

Producent: Team Silent

Platforma: PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Silent Hill 3, gra akcji (survival horror) wydana w 2003 roku przez Konami. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsolę PlayStation 2.
W grze wcielamy się w nastolatkę o imieniu Heather. Pewnego pięknego dnia nasza bohaterka wybrała się na zakupy i nagle została uwięziona w dziwnym, przerażającym miejscu - niesamowitym miasteczku Silent Hill. W miasteczku spotyka wiele dziwnych potworów przed którymi musi się bronić. Eksplorując miasto Silent Hill - Heather musi znaleźć sposób na ucieczkę z tego strasznego miejsca.
Jak poprzednie odsłony serii, tak i tutaj będziemy musili zmierzyć się z dziesiątkami dziwnych potworów i rozwiązać kilkanaście zagadek aby znaleźć drogę do świata Heather. Gra utrzymana w mrocznym klimacie survival horror.

Uwagi: Grę zainstalujecie z zamieszczonego obrazu płyty. Po zainstalowaniu, skopiuj plik sh3.exe z foldery Deviance w miejsce w któym zainstalowałeś grę.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Silent Hill 3 przeczytaj:

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą SILENT HILL 3.Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download SILENT HILL 3
TAGI: SILENT   HILL   HEATHER   SURVIVAL   HORROR   AKCJA   PRZYGODÓWKA   KONAMI  
Najwyżej ocenione gry

Polecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo