SID MEIER`S SIM GOLF

odwiedzin: 377    pobrano: 51Rok: 2002

Gatunek: ekonomiczna | strategiczna

Wydawca: Electronic Arts

Producent: Firaxis Games East, Inc.

Platforma: PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Sid Meier`s Sim Golf, gra strategiczna (ekonomiczna) wydana w 2002 roku przez Electronic Arts. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
W grze wcielamy się w managera (właściciela) pola golfowego. Na początku gry będziesz musiał zdecydować w jakimkraju chcesz rozwijać swój interes. Do twoich zadań będzie należeć budowanie pól golfowych (w sumie twoje imperium będzie składać się z 18 dołków). Aby przyciągnąć nowych graczy, będziesz musiał dbać o pola, budować nowe specjalistyczne budynki, grać z gośćmi itp.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Sid Meiers Sim Golf przeczytaj:

Czasopisma w których znajdziesz informacje o SID MEIERS SIM GOLF

Świat Gier Komputerowych

Recenzja gry Sid Meier`s Sim Golf w magazynie Świat Gier KOmputerowych z 2002 roku. Numer 05, strony 52-53.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą SID MEIER`S SIM GOLF.Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download SID MEIERS SIM GOLF
TAGI: SID   MEIER   SIM   GOLF   TYCOON   EKONOMICZNA   STRATEGICZNA  
Najwyżej ocenione gry


pierwsza pożyczkaPolecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo