sid meiers civilization iii
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.47/10 (17 głosów)


Twoja ocena:O grze Sid Meier`s Civilization III

Sid Meier`s Civilization III, gra strategiczna wydana w 2001 roku przez Infogrames. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh i PC (Windows).

Civilization III to strategia turowa, w której naszym zadaniem jest poprowadzenie jednej z 16 nacji do dominacji na całym świecie. W tym celu jesteśmy zmuszeni budować miasta, korzystać z dostępnych w ich granicach surowców, zakładać kolonie, budować cuda świata i wszystko, co jest niezbędne do tego, by z każdą turą robić kilka kroków do przodu.


Gra rozpoczyna się w 4000 p.n.e., a kończy, gdy zostaną spełnione warunki zwycięstwa. Z początku czas płynie szybko, nasza cywilizacja rozwija się wolno, a sąsiedzi również nie próżnują. Wraz z postępem zdobywamy punkty technologii, zarządzamy gospodarka poszczególnych miast, rozwijamy armię i negocjujemy z sąsiadami. Wypowiadamy wojny i stajemy do walk obronnych w celu ochrony własnych ziem i ludności cywilnej.


Gra została przedstawiona w rzucie izometrycznym, a wszelkie nasze działania odbywają się na ładnie dopracowanej mapie. Znajdujemy na niej lądy, morza, jeziora, rzeki, góry, lasy, pustynie i inne elementy terenu, których wykorzystanie ma kluczowe znaczenie dla każdej rozgrywki. Ponadto na mapach porozrzucane są naturalne dobra.

Sklepy w których można kupić grę SID MEIER`S CIVILIZATION III
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra SID MEIER`S CIVILIZATION III chroniona jest prawem autorskim. SID MEIER`S CIVILIZATION III możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.
.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SID MEIERS CIVILIZATION III.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz