sherlock holmes consulting detective volume iii
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.75/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Sherlock Holmes: Consulting Detective Volume III

Postać Sherlocka Holmesa przeszła do popkultury, obecnie możemy oglądać filmy, seriale, czytać książki, z jego przygodami, pojawiły się również gry z motywem Sherlocka.
Sherlock Holmes: Consulting Detective Volume III to gra dla miłośników przygód i rozwiązywania zagadek. Zadaniem gracza jest rozwiązanie trzech zagadek:
- "The Solicitous Solicitor" - zagadka dotyczy nagłej śmierci Melvina Tuttle, prawnika, który najwyraźniej zmarł na atak serca. Odwiedza cię inspektor Lestrade, który uważa, że Tuttle został zamordowany, a dokładnie otruty.
- "The Banker's Final Debt" - zagadka dotyczy zabójstwa Oswalda Masona w jego domu.
- "The Thames Murders" - zagadka tajemniczych morderstw nad przegiem Tamizy.
Akcja gry toczy się w Londynie, na Baker Street. Gracz ma za zadanie rozwiązać trzy sprawy poprzez wybór osób i przedmiotów, które mogą być podejrzane lub które mogą coś wnieść do sprawy. W grze zawarto dużo video, które trzeba oglądać, aby rozwiązać zagadkę. Gra polega głównie na oglądaniu filmików, które doprowadzają gracza do rozwiązania sprawy. Wspomniane zagadki kryminalne są rozwiązywane poprzez wysłuchiwanie konwersacji osób, które są związane z ofiarami lub podejrzanymi. Jeżeli pojawi się pomysł rozwiązania sprawy, należy podzielić się nim z sędzią, który informuje czy rozwiązanie jest poprawne, czy nie.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SHERLOCK HOLMES CONSULTING DETECTIVE VOLUME III.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz