shellshock nam 67
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.23/10 (11 głosów)


Twoja ocena:O grze Shelshock: Nam '67

Shellshock: Nam '67, gra akcji wydana w 2004 roku przez Eidos. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsol PlayStation i XBox.

Shelshock Nam 67 to gra, której celem jest przedstawienie graczom jednej z najbardziej kontrowersyjnych wojen w XX wieku. Chodzi tutaj o wojnę w Wietnamie. Gracz wciela się w rolę początkującego żołnierza walczącego w szeregach armii Stanów Zjednoczonych, który bierze udział w różnych misjach. W czasie wykonywania zadań gracz będzie miał okazję zobaczyć prawdziwy i dość kontrowersyjny obraz wojny. Pokazane zostaną gwałty, mordowanie ludzi, bombardowanie cywilnych domów czy też pułapki zastawiane przez Viet Cong oraz tortury.


Wykonywanie kolejnych misji sprawia, że bohater zyskuje doświadczenie oraz pnie się po szczeblach kariery wojskowej coraz wyżej. Stoi przed nim wiele wyzwań, takich jak walka przeciwko Armii Wietnamu Północnego w wielkich bitwach czy też branie udziału w patrolach, podczas których należy przede wszystkim uważać na różne pułapki zastawione przez Viet Cong. Do bardziej nietypowych zadań można zaliczyć na przykład misję, w której trzeba cicho zlikwidować generała wroga. Nie są to jednak zadania wzorowane na realnych bitwach i misjach z czasu wojny wietnamskiej.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SHELLSHOCK NAM 67.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz