shattered union
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:O grze Shattered Union

Shattered Union, gra strategiczna (turowa) wydana w 2005 roku przez 2K Games. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsole XBox.

Shattered Union jest wykorzystującą turowy system rozgrywki grą strategiczną. Akcja osadzona jest w Stanach Zjednoczonych pochłoniętych kolejną po secesyjnej wojną domową. Rolą gracza jest objęcie dowództwa na jedną z siedmiu dostępnych podczas rozgrywki frakcji i doprowadzenie do ponownego zjednoczenia kraju. Co bardzo ciekawe, przygotowana przez twórców kampania główna ma charakter nieliniowy. Oznacza to, iż na jej przebieg wpływają podejmowane przez gracza decyzję.


Gra Shattered Union daje bardzo dużą swobodę w wybieraniu celów ataków oraz doborze arsenału. Wpływa to na znaczne urozmaicenie rozgrywki i pozwala na bardzo taktyczne podejście do podejmowanych w wirtualnym świecie działań. Wejście w klimat gry ułatwia bardzo ładna grafika i oraz w pełni interaktywne otoczenie. Co warte jeszcze zaznaczenia, gracze mogą korzystać zarówno z typowo amerykańskich konstrukcji wojskowych takich jak na przykład czołgi M1 Abrams, czy też śmigłowce Apache oraz maszyn sygnowanych przez inne światowe potęgi.

Sklepy w których można kupić grę SHATTERED UNION
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra SHATTERED UNION chroniona jest prawem autorskim. SHATTERED UNION możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SHATTERED UNION.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz