shadow of destiny
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.93/10 (20 głosów)


Twoja ocena:O grze Shadow of Destiny

Shadow of Destiny jest znana również jako Shadow of Memories. Tytuł ten charakteryzuje się tym, że główny bohater Eike Kusch co chwilę umiera. Jego śmierć nie jest jednak spowodowana brakiem umiejętności gracza. Ciągła śmierć Eike Kuscha wynika ze scenariusza i jest częścią fabuły, która niejako popycha grę do przodu. O ile cofanie się w czasie można tak nazwać. Bo właśnie na tym w głównej mierze polega ta gra. Na cofaniu się w czasie i zmienianiu biegu wydarzeń, by zapobiec śmierci.

Ciekawe jest to, że gracz nie ma dostępu do paska zdrowia swojej postaci i to, że Eike Kusch nie może atakować. Rozgrywka opiera się na podróżowaniu w czasie, znajdowaniu przedmiotów, rozmowach z bohaterami niezależnymi i wchodzeniu w różne interakcje. A działania podjęte w jednym czasie, wpływają na to, co wydarzy się później. Na przykład usunięcie pieczęci w przeszłości sprawi, że nie będzie do niej dostępu w epoce, z której Eike Kusch pochodzi.

Podczas rozgrywki trzeba uważać na zegary wskazujące czas. Są one dwa, gdzie jeden wskazuje czas w epoce, do której Eike Kusch się przeniósł, a drugi wskazuje czas z epoki, z której główny bohater pochodził. Trzeba uważać szczególnie na ten drugi, by na ekranie nie pokazał się wielki napis GAME OVER.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SHADOW OF DESTINY.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz