SETTLERS. ZBUDUJ I ZARZĄDZAJ KOLONIĄ.

odwiedzin: 21903    pobrano: 8129Rok: 1993

Gatunek: strategiczna

Wydawca: Blue Byte

Producent:

Platforma: Amiga | PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Settlers, gra strategiczna z elementami handlowymi wydana przez Blue Byte w 1993 roku. Gra powstała dla komputerów Amiga i PC.
Celem gry jest zbudowanie zogranizowanego miasta oraz przejęcie kontroli nad wrogimi miastami. Wydaje się nie być skompilowane zadanie, ale pozory mylą. Zanim zaczniesz zdobywać obce miasta, musisz dobrze rozbudować swoje miasto. Do twoich zadań będzie tak kierowanie wymianą i produkcją dóbr, żeby zachować ciągłość produkcji, dostarczać odpowiednią ilość potrzebnych materiałów do budowy kolejnych domostw, warsztatów itp. Pamiętaj, że każdy budynek wymaga odpowiednich surowców. Niektóre budowle będziesz mógł wznosić dopiero wtedy, kiedy twoje miasto spełni odpwiednie wymogi.
Przykład: Chcąc zdobywać inne miasta musisz werbować rycerzy. Aby podtrzymywać ich morale musisz mieć odpowiednią ilość złota aby im płacić. Ale to nie wszystko, rycerz musi posiadać broń. Aby wykuć broń musisz posiadać żelazo i węgiel. Węgiel i żelazo znajdziesz w kopalniach, które musisz wcześniej zbudować. Jednak aby zbudować kopalnie, potrzebujesz jedzenia. itd.
W Settlers, możesz konkurować z komputerem, graczem lub we współpracy z graczem przeciwko komputerowi. Gra jest bardzo rozbudowana. Wciąga na długie godziny. Graficznie Settlers, wyglądają bardzo ładnie, dźwięk dopełnia całości obrazu. Nie czekaj i zanurz się w świat fantasy i zdobywaj go!

Uwagi:
Wersja dla Amigi wymaga oryginalnego romu (np. Kickstart 1.3) oraz przynjamnije 1 Mb Chip RAM. Możesz uruchomić grę z trzeciej dyskietki - pominiesz intro.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Settlers przeczytaj:
lub poszukaj/zapytaj na naszym forum.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o SETTLERS

Gambler

Opis gry w miesięczniku Gambler z 1994 roku. Strony 12-13.


Secret Service

Opis gry w miesięczniku Secret Service z 1994 roku. Numer 11, strony 8-9.


Gry Komputerowe

Obszerny artykuł w czasopiśmie Gry Komputerowe z 1994 roku. Numer 10, strony 24-29.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą SETTLERS. ZBUDUJ I ZARZĄDZAJ KOLONIĄ..Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download SETTLERS
TAGI: SETTLERS   BLUE BYTE   STRATEGICZNA   2 GRACZY  

Najwyżej ocenione gry

Gry online