SENTINEL: DESCENDANTS IN TIME

sentinel descendants in time
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.25/10 (2 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Sentinel: Descendants in Time

Sentinel: Descendants in Time to gra dla miłośników przygód i zagadek. Fabuła rozgrywa się w bliżej nieokreślonej przyszłości. Głównym bohaterem jest mężczyzna o imieniu Beni, który rusza na poszukiwania uprowadzonej siostry Carrie. Skłania go do tego porywacz dziewczyny, który żąda okupu w postaci skarbów z Grobowca 35, owianego złą sławą i grozą.
Trasa wyprawy prowadzi do sekretnych jaskiń, niegdyś zamieszkałych przez legendarną rasę Tastan. Według wierzeń, tajemnicze jamy mogą w sobie kryć niesamowite bogactwa bądź ogromne zasoby wiedzy i nigdy wcześniej nieznane technologie. Beni postanawia na własną rękę przekonać się, czy któraś z teorii jest prawdziwa. Na początku wędrówki, graczowi ujawnia się tajemnicza strażniczka jaskiń, która zostaje jego przewodnikiem. Młody mężczyzna nie wie, czy to duch, czy być może holograf? Jest ona kolejnym intrygującym elementem do rozszyfrowania.
Rozgrywka okraszona jest rozmaitymi krajobrazami zdobiącymi kolejne odwiedzane światy. W jednych z nich napotkamy na zaśnieżone górskie pasma, w innych ogniste wulkany, skrywające trudne zagadki i łamigłówki. Podróż Beniego naznaczona jest ogromnym niebezpieczeństwem, jednak cel wędrówki, jakim jest odzyskanie siostry, w połączeniu z odkryciem dawno skrywanej prawdy są silniejsze niż strach.


Ostatnia modyfikacja: 6 lipiec 2022Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SENTINEL DESCENDANTS IN TIME.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać