SECRET SERVICE: ULTIMATE SACRIFICE

secret service ultimate sacrifice
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (2 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Secret Service: Ultimate Sacrifice

"Secret Service" to pierwszoosobowa strzelanina taktyczna wydana w 2008 roku przez Activision Value Publishing.

Akcja gry rozpoczyna się w dniu Inauguracji prezydenckiej, kiedy to spokój zostaje zakłócony przez atak na Kapitol. Gracz wciela się w agenta Secret Service, którego zadaniem jest zapewnić bezpieczeństwo najważniejszym postaciom w kraju, włączając w to nowo zaprzysiężonego prezydenta USA. Wyjątkowe wyzwania stawiane przed graczem polegają nie tylko na konfrontacji z grupą ekstremistów, ale także z agentami ochrony.

"Secret Service" to fascynujące zwroty akcji oraz kompleksowo zarysowany portret psychologiczny głównego bohatera. Gracz ma okazję wkroczyć w trudny świat agenta, gdzie lojalność i niebezpieczeństwo przecinają się na każdym kroku.

W trakcie rozgrywki gracze odwiedzą kluczowe lokalizacje, takie jak Kapitol czy samolot Air Force One. Gra oferuje dynamiczną akcję, w której taktyka i szybkie reakcje są kluczem do zakończenia misji.


Ostatnia modyfikacja: 12 listopad 2023Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SECRET SERVICE ULTIMATE SACRIFICE.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać