SECRET SERVICE: SECURITY BREACH

secret service security breach
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:
O grze Secret Service: Security Breach

Produkcja jest kontynuacją gry Secret Service: In Harm’s Way, która zrywa jednak z wieloma elementami zaprezentowanymi w pierwszej odsłonie. Twórcy drugiej części skupili się głównie na akcji, rezygnując z części taktycznych rozwiązań.


Głównym bohaterem gry jest początkujący agent specjalny, rekrut elitarnej jednostki Secret Service. Jego zadaniem jest ochrona najważniejszych przedstawicieli rządu Stanów Zjednoczonych oraz udaremnianie zamachów planowanych przez grupy terrorystyczne lub członków mafii.


Secret Service: Security Breach to strzelanka oferująca bogaty arsenał broni. Choć na początku każdej misji, gracz dysponuje jedynie pistoletem, ma możliwość przejmowania skuteczniejszych egzemplarzy od zabitych wrogów. Wśród nich są m.in. karabiny szturmowe, strzelby, a nawet wyrzutnie rakiet. Wzorem poprzedniej odsłony, w grze pojawia się rozbudowany system zniszczeń. Umożliwia on nie tylko destrukcję otoczenia, ale także wykorzystywanie jej, by osiągnąć przewagę w walce. Świetnym przykładem jest wywoływanie wybuchów przez strzelanie do łatwopalnych obiektów.

ABANDONWARE  STARE GRY   SECRET   SERVICE   SCURITY   BREACH   FPS   AKCJA   STRZELANKA  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SECRET SERVICE SECURITY BREACH.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz


Gry, które mogą ci się spodobać