scooby doo mystery
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (3 głosy)


Twoja ocena:O grze Scooby-Doo Mystery

Scooby-Doo Myster, gra przygodowa wydana w 1995 roku przez Acclaim Entertainment. Gra ukazała się dla konsol Sega Genesis / Mega Drive.

Scooby-Doo Mystery to gra przygodowa umieszczona w kultowym uniwersum Scooby'ego Doo. Podczas rozgrywki gracz wciela się w tytułowego psa-detektywa oraz jego najbliższego przyjaciela, Kudłatego, którzy wraz z resztą paczki muszą rozwiązać dwie przerażające tajemnice. Produkcja została podzielona na dwa rozdziały, z których każdy stanowi osobną, zamkniętą część fabularną.

Pierwszy z nich, Blake's Hotel, przybliża historię nawiedzonego hotelu, którego właścicielem jest wujek Velmy. Ekipa Scooby'ego nie tylko musi rozwiązać zagadkę ducha amerykańskiego wodza Szoszonów, ale też zmagać się z miejscowymi policjantami sceptycznymi wobec duchów.


Druga historia, Ha Ha Carnival, rozgrywa się podczas imprezy karnawałowej. Scooby Doo zauważa, że wśród uczestników zabawy znajduje się tajemniczy klaun, który przerywa zabawę i porywa ze sobą uczestników imprezy. Przed bohaterami stoi trudne zadanie odnalezienia klauna, uwolnienia przetrzymywanych zakładników i odkrycia tożsamości niebezpiecznego porywacza.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SCOOBY DOO MYSTERY.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz