SCOOBY-DOO!: CASE FILE #1 - THE GLOWING BUG MAN

Inne tytuły: Scooby-Doo!: Affaire N°1: Le Monstre du Musée, Scooby-Doo!: Z archiwum Nr 1 - Muzealna draka z powodu RobakaO grze Scooby-Doo!: Case File #1 - The Glowing Bug Man

Scooby-Doo i jego przyjaciele kolejny raz stawiają czoła tajemnicy i niepokojącym wydarzeniom w Muzeum Historii Naturalnej. Wystawy i artefakty zostały pomieszane i uszkodzone przez tajemniczego Świecącego Człowieka Robaka (Glowing Bug Man).

Historia gry rozpoczyna się w głównej hali muzeum, gdzie Scooby, Shaggy, Daphne, Velma i Fred będą musieć rozwikłać kolejne zagadki. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki; kiedy kursor przyjmuje postać wskazującego palca, możesz poruszać się w danym kierunku; kiedy zmienia się w łapę, możesz podnosić lub przesuwać przedmioty lub kliknąć na przedmiot, aby zobaczyć animacje.

Twoim zadaniem jest zbieranie wskazówek, słuchając taśm (znajdujących się w różnych miejscach) i rozwiązywać zagadki. Za każdą rozwiązane zagadkę otrzymasz przedmiot, który umieszczasz w plikach pod obrazami pięciu pracowników muzeum. Dzięki tej metodzie możesz eliminować podejrzanych, aż dotrzesz do sprawcy całego zamieszania. Rozwiązywanie zagadek polega na przesuwaniu i dopasowywaniu kafelków z wzorami, uzupełnianie skał, zapamiętywanie, które przyciski do maszyny do lodów odpowiadają jakim smakom, i wiele innych. Podczas całej gry kładziony jest nacisk na umiejętność rozpoznawania wzorców i logicznego myślenia.


Ostatnia modyfikacja: 2 luty 2024Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SCOOBY DOO CASE FILE 1 THE GLOWING BUG MAN.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać