SAS ANTI-TERROR FORCE

sas anti terror force
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić gręO grze SAS Anti-Terror Force

SAS Anti-Terror Force, jako pierwszoosobowa gra akcji, pozwala na wcielenie się w rolę dowódcy grupy terrorystycznej. Gra wydana została w 2005 roku przez Davillex Games B.V. dla platformy Windows i PlayStation 2.


Gracz bierze udział w ryzykownych akcjach terrorystycznych, będąc przy tym częścią jednej z trzech jednostek działających przeciwko terrorze. To od Ciebie zależy czy chcesz walczyć w ramach brytyjskiej grupy SAS, niemieckiej GSG-9 czy może francuskiej GIGN. Będziesz miał możliwość uczestniczenia w misjach rozgrywanych w rzeczywistych lokalizacjach na terenie Europy, m.in. na słynnej brytyjskiej Downing Street 10, na placu elizejskim czy Urzędzie Kanclerza Federalnego Niemiec.


Aby być pewnym, że poradzisz sobie w trakcie trwania akcji, musisz przejść ćwiczenia treningowe: z obsługi broni, trening fizyczny, oblężniczy oraz taktykę obronną. Bez względu na to jaką jednostkę wybierzesz, szkolenie musi zostać odbyte. Przed przystąpieniem do danej misji, możesz uczestniczyć na swego rodzaju odprawie i zapoznać się z danymi wywiadowczymi. W pomyślnym ukończeniu akcji pomoże Ci przygotowany arsenał broni złożony z dziewięciu rodzajów środków bojowych.


Ostatnia modyfikacja: 19 styczeń 2021

ABANDONWARE  STARE GRY   SAS   ANTI   TERROR   FORCE   AKCJA   FPS   STRZELANKA   KOMANDOS  


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SAS ANTI TERROR FORCE.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać