sanity aikens artifact
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.00/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Sanity: Aiken's Artifact

Sanity: Aiken's Artifact, gra akcji wydana w 2000 roku przez Fox Interactive. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
Doktor Joan Aiken, w przeszłości odkrył metodę, dzięki której można wykorzystać nieużywaną dotąd część ludzkiego mózgu. Do działania komórek potrzebne jest specjalne serum. Dzięki jego podaniu pacjent stałby się unikalny i znacząco przewyższałby swoimi umiejętnościami przeciętnego człowieka. Do licznych talentów pojawiających się po zażyciu mikstury należą między innymi: zdolność lewitowania, strzelania piorunem itp. Talenty w grze dzielone są na sekcje/kolekcje nazwane totemami. Aiken stał się założycielem totemu Nauki.
Gra rozpoczyna się w momencie, kiedy na skutek konfliktu z Priscillą Divine, przywódczynią radykalnej organizacji zwanej Oko Ra, Cain zostaje zawieszony w DNPC. Po tych wydarzeniach Cain zostaje przyjęty do Oka Ra, które ma za zadanie rozbić od środka. Od tego momentu zaczyna się zaciekła walka pomiędzy Cainem, a zwolennikami totalitaryzmu. Okazuje się, że część magicznej mikstury Aikena została wykradziona i może zostać użyta przez członków Oka Ra do niecnych celów. Zadaniem Caina staje się powstrzymanie organizacji.


Uwagi: Grę uruchomisz poprzez Sanity.exe znajdujący się w katalogu lithtech. Jeżeli będziesz miał problemy z wyswietlaniem grafiki - skopiuj pliki z katalogu Win10_DDraw w miejsce pliku Sanity.exe.

SANITY   AIKEN   ARTIFACT   AKCJA   PUZZLE  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SANITY AIKENS ARTIFACT.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz