sanitarium
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Twoja ocena:O grze Sanitarium

Sanitarium, gra przygodowa wydana w 1998 roku przez American Softworks Corporation. Gra ukazała się dla kompterów PC (Windows).
Gra przygodowa utrzymana w konwencji surrealistycznego horroru wzorowanego na najpopularniejszych powieściach grozy. Głównym jej bohaterem jest Max, który ulega wypadkowi samochodowemu. W jego wyniku doznaje amnezji i trafia on do szpitala psychiatrycznego, który tylko z pozoru jest zwykłą placówką. Musi przejść przez kolejne lokacje, aby poznać swoją tożsamość i dowiedzieć się, kim tak naprawdę jest. Ale jest to tylko jeden z wielu wątków gry.
Gra została podzielona na kilka rozdziałów. Każdy z nich wprowadza gracza w inną atmosferę i różni się stylem gry od poprzedniego. Aby przejść do kolejnego rozdziału bohater musi rozwiązać szereg zagadek. Gracz ma możliwość wcielenia się w postać cyklopa Grimwalla, azteckiego boga Olmeca lub przechodzić kolejne rozdziały jako mała dziewczynka Sarah. Każda z tych postaci funkcjonuje w odmiennym środowisku. Gra wprowadza w absurdalną i szaloną rzeczywistość, od której ciężko się oderwać. Pełno w niej odniesień oraz syboliki,które nadają jej jeszcze bardziej niesamowitego charakteru.

Czasopisma w których można poczytać o grze Sanitarium


Sklepy w których można kupić grę SANITARIUM
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra SANITARIUM chroniona jest prawem autorskim. SANITARIUM możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SANITARIUM.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz