SAMURAI WARRIORS 2

samurai warriors 2
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.78/10


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Samurai Warriors 2

Samurai Warriors 2 to jedna z tych gier, których akcja rozgrywa się w okresie Sengoku Jidai. Zadaniem gracza w tym przypadku jest zjednoczenie dwudziestu pięciu prowincji Japonii w jedną wspólną całość. Dodatkową korzyścią tej gry jest możliwość poznania 26 osób historycznych. Prawie każda z postaci ma stworzoną własną historię. Gracz opowieść o każdej z postaci może poznać w pięciu lub sześciu rozdziałach. Tym, co zainteresuje odbiorców znających się na wydarzeniach jest możliwość wzięcia udział w historycznej bitwie pod Anegawą lub też oblężeniu zamku Osaka.
Oprócz głównej rozgrywki ważną ciekawostką jest także możliwość grania w rozgrywkę przypominającą grę planszową. Jednocześnie może brać w niej udział dwóch graczy. Tylko od nich jest zależne to, czy będą ze sobą rywalizować, czy współpracować. Na każdym polu znajduje się jakieś wyzwanie, któremu można podołać. Podniesienie możliwości gamingowego bohatera jest możliwe dzięki kupowaniu złota.
Drugą opcją jest zdobycie doświadczenia w bitwach. Dzięki udziałowi w walkach napełnia się wskaźnik mocy. Jest on niezbędny w przyszłości w celu wykonania potężnych ataków, które będą potrzebne w niektórych momentach grania w Samurai Warriors 2.


Ostatnia modyfikacja: 7 wrzesień 2022Komentarze

Supcio360   wysłano 2024-05-12 22:58:45

Gra sie nie odpala

Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

16bit.pl   wysłano 2024-06-14 19:42:44

Jeżeli w katalogu z grą jest folder noCD skopiuj jego zawartość w miejsce instalacji gry.
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Supcio360   wysłano 2024-05-12 23:05:56

incorrect DVD-ROM
-8 -5
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać