O grze Sam & Max: Hit the Road

Sam & Max: Hit the Road, gra przygodowa wydana w 1993 roku przez LucasArts Entertainment. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh i PC (DOS/Linux/Windows).
Sam i Max to bohaterowie popularnego w USA, humorystycznego komiksu. Ich postacie pojawiły się również w grze komputerowej "Sam & Max Hit the Road". Kolejnym zadaniem dla dwojga zwierzopodobnych detektywów jest odnalezienie Wielkiej Stopy i porwanej przezeń dziewczyny. Podróż przez dziwaczne Stany Zjednoczone zaprowadzi gracza do nietypowych miejsc i zapewni niezwykłe rozrywki (jak np. skoki na bungee z góry Rushmore). Wszystko okraszone zostało charakterystycznym humorem, często sięgającym po absurd i groteskę.
Na graczy czeka wiele zagadek logicznych (chociaż w wypadku części z nich trzeba pamiętać o nieco abstrakcyjnych realiach świata gry) oraz kilka elementów zręcznościowych. Trzeba będzie również w odpowiedni sposób kierować rozmową z napotkanymi bohaterami. Pomoże w tym interesujący mechanizm - gracz może wybierać spośród dostępnych tematów pogawędki i sygnalizować proste emocje swojej postaci. Twórcy "Sam & Max Hit the Road" umieścili również kilka mini gier, które umilą nam podróż przez Stany Zjednoczone.

Czasopisma w których można poczytać o grze Sam And Max Hit The Road


Sklepy w których można kupić grę SAM & MAX: HIT THE ROAD
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra SAM & MAX: HIT THE ROAD chroniona jest prawem autorskim. SAM & MAX: HIT THE ROAD możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.
.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
SAM   MAX   HIT   ROAD   PRZYGODOWA   POINT AND CLICK   DETEKTYW  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SAM AND MAX HIT THE ROAD.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz