SABRINA, THE TEENAGE WITCH: BRAT ATTACK

sabrina the teenage witch brat attack
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.25/10 (4 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Sabrina, the Teenage Witch: Brat Attack

Sabrina, nastoletnia czarownica to serial opowiadający o losach młodej licealistki, która dowiaduje sie, że ma nadziemskie moce.


Na jego podstawie powstała gra Sabrina, The Teenage Witch: Brat Attack. Naszym zadaniem jest sterowanie postacią Sabriny w równoległym świecie. Dziewczyna ma do spełnienia ważną misję. Podstępna Amanda znalazła się w posiadaniu czapki o największej mocy i Sabrina musi zrobić wszystko, aby ją odzyskać i nie dopuścić do tego, aby została wykorzystana do niewłaściwych celów. Jedyną metodą, aby to zrobić jest zawarcie paktu o nazwie Anty-Brat. Jego różne kawałki trafiły do najróżniejszych miast i państw na całym świecie. Nieocenioną pomocą w realizacji celu bedą zaklęcia wypowiadane przez bohaterkę. Z nimi też wiąże się jeszcze jedno zadanie. Gracz musi je wszystkie odnaleźć a później z gotowych przepisów przygotować odpowiednią mieszkankę.


Wsparciem dla Sabriny będzie czarny kot o imieniu Salem. Jemu również zależy na tym, aby utrzeć pazurki złośliwej kuzynce.


Ostatnia modyfikacja: 4 czerwiec 2021

ABANDONWARE  STARE GRY   SABRINA   TEENAGE   WITCH   BRAT   ATTACK   AKCJA   PUZZLE  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry SABRINA THE TEENAGE WITCH BRAT ATTACK.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać