ROBOKILL 2: LEVIATHAN FIVE

robokill 2 leviathan five
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Robokill 2: Leviathan Five

Robokill 2: Leviathan Five to gra akcji w której gracz wciela się w robota na stacji kosmicznej. Gra składa się z trzech etapów i dwunastu misji. Zadaniem gracza jest przemierzyć pomieszczenia i oczyścić je z inwazji wrogich stworzeń.

Sterowanie odbywa się za pomocą klawiatury i myszy. Klawiatura służy do poruszania się, a mysz do celowania. W każdym pomieszczeniu znajdują się skrzynie, w których mogą być pułapki, pieniądze lub dodatkowe osłony. Za zabicie wroga lub znalezienie skrzyni gracz otrzymuje pieniądze, które można wydać w sklepie na ulepszenie postaci. Znalezione przedmioty można również sprzedać w sklepie. Niektóre pomieszczenia i sklepy posiadają teleportację, a niektóre pomieszczenia wymagają klucza do przejścia.


Ostatnia modyfikacja: 28 marzec 2024Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ROBOKILL 2 LEVIATHAN FIVE.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać