RISE OF THE TRIAD: DARK WAR

odwiedzin: 1194    pobrano: 276Rok: 1994

Gatunek: fps

Wydawca: Apogee Software

Producent: Apogee Software

Platforma: PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Rise of the Triad: Dark War, gra FPS wydana w 1994 roku przez Apogee Software. Gra ukazała się dla komputerów PC (DOS).
Zespół specjalnych agentów, znany jako HUNT (grupa zadaniowa ONZ wysokiego ryzyka), zostaje wysłany na wyspę San Nicolas, w celu zbadania działalności kultu i obrzędów wykonywanych w starożytnym klasztorze. Łódź agentów, jedyna droga powrotna, zostaje zniszczona przez patrol. Zespół dowiaduje się, że sekta planuje zniszczyć Los Angeles. Agenci postanawiają ostatecznie zlikwidować sektę.
Gracz może wybrać pomiędzy kilkoma postaciami: Taradino Cassatt, Thi Barrett, Lorelei Ni, Doug Wendt i Ian Paul Freeley. Każda postać ma wyjątkowe cechy; na przykład Doug Wendt porusza się dość wolno, ale może wytrzymać szczególnie dużą ilość obrażeń, podczas gdy Lorelei Ni ma mniej punktów wytrzymałości, ale jest bardzo szybka i dokładna.
Rise of the Triad, to typowy przedstawiciel gatunku gier FPS. Aby wykonać zadanie będziesz musiał zabić wszystkich napotkanych wrogów, korzystając ze znalezionych broni, amunicji itd.

Dlaczego nie można pobrać gry? Kup grę dla PC oznacza, że gra nie jest już porzucona (abandonware). Grę możecie kupić za niewielkie pieniądze na jednej z platform dystrybucji gier np. Fanatical/GOG/Steam/Origin. Klikając na Kup grę dla PC, zostaniesz przekierowany na jedną z wymienionych platform. Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Rise Of The Triad Dark War przeczytaj:
lub poszukaj/zapytaj na naszym forum.

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą RISE OF THE TRIAD: DARK WAR.

Przejdź do sekcji: Download RISE OF THE TRIAD DARK WAR
TAGI: RISE   TRIAD   DARK   WAR   FPS   APOGEE  

Najwyżej ocenione gry

Gry online