RISE & FALL: CIVILIZATIONS AT WAR

odwiedzin: 182    pobrano: 22


Rise & Fall: Civilization at War, gra strategiczna (RTS) wydana w 2006 roku przez Midway Home Entertainment. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
W grze możemy wcielić się w jednego (z ośmiu możliwych do wyboru) z wielkich przywódców np. Kleopatrę, Alexandra Wielkiego, Juliusza Cezara i innych. Rise & Fall, zawiera cztery nacje Persów, Greków, Egipcjan i Rzymian. Poza trybem dla pojdynczego gracza, w grze możesz zgrać w jeden z dwóch scenariuszy: podoboje Alexandra Wielkiego oraz fikcyjne wyzwolenie Egiptu przez Kleopatrę.
Rise & Fall: Civilizations at War, to świetna propozycja dla wszystkich strategów. Polecamy.

Uwagi: Grę wystarczy wypakować do dowolnego folderu. Rise & Fall uruchomisz klikając na RunMe.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Rise And Fall Civilizations At War przeczytaj:

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą RISE & FALL: CIVILIZATIONS AT WAR.Gry, które mogą ci się spodobać

Najwyżej ocenione gry

Polecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo