RIOT POLICE

riot police
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:O grze Riot Police

Riot Police to gra strategiczna wydana w 2004 roku przez Activision Value Publishing. Gra ukazała się dla systemu Windows.

Lubisz gry strategiczno-taktyczne z żywą akcją, w której nie ma mowy o nudzie i monotonii? Riot Police będzie więc doskonałym wyborem! Zostań stróżem prawa, stań na czele oddziału Riot Squad oraz zadbaj o najwyższe bezpieczeństwo w mieście!


Twój profesjonalny, świetnie wyposażony i wyszkolony, a także nadzwyczaj wytrzymały szesnastoosobowy oddział zmierzyć się musi z różnymi rozruchami ulicznymi – zarówno głośne demonstracje, protesty, jak i agresywne bójki kibiców po meczach czy ogólne chuligaństwo oraz wandalizm. Do przywrócenia spokoju oraz bezpieczeństwa w mieście wykorzystać możesz cały posiadany arsenał i sprzęt – opancerzone pojazdy, radiowozy, oddział konny, armaty wodne, czołgi, a także wyposażenie zbrojne: pałki, gumowe kule, gaz łzawiący oraz tarcze.


Akcja może się dynamicznie zmieniać i do protestujących grup dołączyć mogą chuligani oraz inni krzykacze, którym zależy tylko na zrobieniu rozróby i wyrzuceniu z siebie agresji. Bądź więc czujny i przyjmuj odpowiednią taktykę do zaistniałej sytuacji!

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry RIOT POLICE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz