ring ii twilight of the gods
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Ring II: Twilight of the Gods

Ring II: Twilight of the Gods to kontynuacja gry Ring z roku 1998, obie produkcje oparte zostały na motywach zaprezentowanych w dramacie muzycznym Pierścień Nibelunga autorstwa Richarda Wagnera. Tytuły te otrzymały jednak nowy, fantastycznonaukowy sznyt. Zgodnie z pierwowzorem, historia skupia się na losach szlachetnego i odważnego Zygfryda.
Rozgrywka w Ring II: Twilight of the Gods utrzymana jest w podobnym tonie do dzieł pokroju Atlantis: The Lost Tales czy Thorgal Klątwa Odyna. Jest to produkcja przygodowa, w której duże znaczenie ma eksploracja, na zwiedzenie czeka bowiem przeszło 25 lokacji. W większości z nich główny bohater zbiera przedmioty (chociażby legendarny młot Mjolnir), rozmawia z napotkanymi postaciami niezależnymi oraz rozwiązuje zagadki logiczne wymagające operowania różnymi narzędziami (m.in. miechem kowalskim).
Wzorem części pierwszej nad warstwą wizualną ponownie czuwał francuski twórca komiksów Philippe Druillet, w grze pojawia się także muzyka skomponowana przez Richarda Wagnera.
RING   TWILIGHT   GODS   AKCJA   PRZYGODOWA   SCI-FI  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry RING II TWILIGHT OF THE GODS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz