RETURN TO CASTLE WOLFENSTEIN

odwiedzin: 3039    pobrano: 1025Rok: 2001

Gatunek: akcja | fps

Wydawca: Activision

Producent: Gray Matter Interactive

Platforma: PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Return to Castle Woflenstein, gra FPS wydana w 2001 roku przez Activision. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows, Linux), Apple (OS X) oraz konsole PlayStaion i XBox.
Marzec 1943 roku. Po przegranych kampaniach w Afryce Północnej, a przede wszystkim, pod Stalingradem, wojska niemieckie tracą inicjatywę strategiczną. Szala zwycięstwa powoli przechyla się na stronę aliantów. Brytyjski wywiad dowiaduje się, że specjalna jednostka naukowa SS badająca zjawiska paranormalne rozpoczyna prace nad projektem mającym na celu przywrócenie III Rzeszy przewagi na froncie. Głównym celem badań jest wskrzeszenie Heinricha I, saksońskiego księcia, który tysiąc lat wcześniej, przez kontakt z ciemnymi mocami, stał się nieśmiertelny i razem ze swoją hordą rozpoczął w środkowej Europie kampanię terroru, trwającą do 943 roku, kiedy to tajemniczy mag, Szymon Wędrowiec, zesłał go do otchłani. Naziści chcą go ożywić i wykorzystać jego niewyobrażalną moc do własnych podbojów. -- więcej informacji znajdziesz na Wikipedii.
Gra stanowi kontynuację Wolfenstein 3D, tutaj znacznie poprawiono grafikę oraz mechanikę. Return to Castle Wolfenstein to już klasyk wśród gier FPS. Polecamy.

Uwagi: Grę zainstalujesz z zamieszczonego obrazu ISO. Następnie zainstaluj patch. Po zainstalowaniu wszystkich składników otwórz lokalizację gry i wypakuj tam zawartość archiwum iortcw-1.51b-win-x64.exe (dla systemów 64 bitowych) lub iortcw-1.51b-x86.exe (dla systemów 32 bitowych). Ostatnim krokiem jest wypakowanie archium patch-data-141.zip do folderu z zainstalowaną grą. Wszystkie pliki nadpisz. Teraz możesz już uruchomić grę.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Return To Castle Wolfenstein przeczytaj:

Czasopisma w których znajdziesz informacje o RETURN TO CASTLE WOLFENSTEIN

Świat Gier Komputerowych

Recenzja gry w miesięczniku Świet Gier Komputerowych z 2002 roku. Numer 01, strony 66-69.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą RETURN TO CASTLE WOLFENSTEIN.Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download RETURN TO CASTLE WOLFENSTEIN
TAGI: RETURN   CASTLE   WOLFENSTEIN   FPS   ACTIVISION   SHOOTER  
Najwyżej ocenione gry

Polecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo