RESERVOIR DOGS

reservoir dogs
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.78/10


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Reservoir Dogs

Reservoir Dogs to gra głównie opierająca się na filmie o tym samym tytule. W grze istnieje możliwość wcielenia się w każdego z sześciu tytułowych wściekłych psów, którzy są gangsterami.


Nacechowany brutalnością tytuł na pewno może spodobać się fanom mafijnych porachunków. Często dochodzi do strzelanin. Nieraz także wybrany protagonista bierze udział w pościgach. Ciekawym niuansem, który odróżnia tę grę akcji od innych, jest wprowadzona tak zwana kontrola tłumu. Jest to zachowanie bohatera, który wywołuje wpływ na poboczne postacie. Można więc zmusić przeciwnika do odłożenia broni lub niewłączania alarmu. Poczynania bohatera już od samego początku są ocenianie, po czym jest on za jeden z typów przestępców. Zależnie od najczęstszych zachowań są to profesjonalista, psychopata lub kryminalista. Jest to o tyle ważne, że zależnie od tego, jaki styl gracz reprezentuje, takie zakończenie zobaczy.


Przyjemnym dodatkiem jest soundtrack, który jest zgodny z tym, który można usłyszeć podczas filmu, który posłużył jako wzór dla gry.


Ostatnia modyfikacja: 13 grudzień 2021Komentarze

Szymon   wysłano 2021-12-16 12:46:01

Dziękuję szukałem tej gry niedługo będę mógł zagrać dzięki wam naprawdę dziękuję!
1 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać