reign conflict of nations
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.65/10 (22931 głosów)


Twoja ocena:O grze Reign: Conflict of Nations

Reign: Conflict of Nations, gra strategiczna wydana w 2009 roku przez 1C Company. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).

Akcja gry toczy się w roku 1350, w którym na terenie Azji swoje żniwo zaczęła zbierać okropna zaraza zwana "czarną śmiercią". Bardzo szybko pokonywała ona kolejne kilometry, aż dotarła do Krymu i Istambułu, a następnie na teren Niemiec, Włoch, Francji, Anglii oraz Rosji. Właśnie w takich okolicznościach przychodzi graczowi walczyć o władzę na świecie i o rozwój prowadzonego przez siebie państwa.


Gracz ma do wyboru jedną z 26 frakcji, wśród których znajdują się między innymi książęta z Polski, Litwy czy też Rosji. Zadaniem gracza jest umiejętne władanie państwem i dbanie o jego gospodarkę, dyplomację i politykę oraz o budowę i rozwój potężnej armii. Istotną sprawą jest dbanie o rozwój technologiczny oraz o wiele innych spraw charakterystycznych dla prawidłowego funkcjonowania państwa. Nie jest to gra turowa tylko rozgrywana w czasie rzeczywistym, więc decyzje należy podejmować nie tylko mądrze, ale również szybko, aby nie zostać wyprzedzonym przez swoich wrogów.

Sklepy w których można kupić grę REIGN: CONFLICT OF NATIONS
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra REIGN: CONFLICT OF NATIONS chroniona jest prawem autorskim. REIGN: CONFLICT OF NATIONS możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry REIGN CONFLICT OF NATIONS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz