RED FACTION II

red faction ii
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Red Faction II

Red Faction II, czyli kontynuacja nastawiona tak jak w poprzedniej części na ciągłą akcję, urozmaiconą bogatym arsenałem broni oraz przeciwnikami do wyeliminowania. Akcja rozgrywa się w XXII wieku. Gra opowiada historię świata opanowanego przez system totalitarny, który zastąpił demokrację. Gracz ma możliwość pokierowania bohaterem wyposażonym w specjalne wszczepy oraz nanotechnologie podnoszące umiejętności bojowe, należącym do ruchu oporu „Czerwona Frakcja" która stanęła przeciwko dyktatorowi zwanemu Victor Sopot zarządzającego fikcyjnym państwem „Republic of the Commonwealth". W grze do dyspozycji dostajemy sporą ilość uzbrojenia oraz możliwość pokierowania pojazdami takimi jak samoloty czy czołgi, które skutecznie ułatwiają oraz urozmaicają rozgrywkę, dodając jej różnorodności. W pokonywaniu służących dyktatora pomogą nam również towarzysze i towarzyszki, których w drugiej odsłonie mamy w sumie pięciu. Unikatowym elementem Red Faction jest możliwość niszczenia ścian, żeby przejść do danych pomieszczeń, możemy tego dokonywać za pomocą rakiet czy granatów.


Ostatnia modyfikacja: 19 listopad 2020Sklepy w których można kupić grę RED FACTION II
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra RED FACTION II chroniona jest prawem autorskim. RED FACTION II możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   RED   FACTION   AKCJA   STRZELANKA   FPS   SCI-FI  


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry RED FACTION II.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać