rayman raving rabbids 2
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.75/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Rayman: Raving Rabbids 2

Rayman: Raving Rabbids 2 to kontynuacja gry z 2006 roku, która polskim użytkownikom znana jest pod tytułem Rayman: Szalone Kórliki 2.
Po przegranej w pierwszej części kórliki wciąż snują wielkie plany i przymierzają się do inwazji na Ziemię. W tym celu zakładają bazę w pobliżu centrum handlowego. Tytułowy bohater postanawia w przebraniu zinfiltrować ich siedzibę oraz powstrzymać szalony atak.
Rayman: Raving Rabbids 2 to familijna produkcja zręcznościowa, której gameplay oparty jest na serii minigier. W oryginalnej wersji przeznaczonej na konsole Nintendo DS oraz Wii użytkownik odbywa podróż po różnych częściach świata (Azja, Europa, Południowa Ameryka, USA, Tropiki) i bierze udział w losowych zadaniach. Łącznie pojawiają się w niej 54 aktywności, wśród których znalazła się rytmiczna zabawa z instrumentami czy wyścigi na ślimakach. W każdej z nich udział może wziąć nawet 4 graczy.
Wbrew pierwotnym planom pozycję wydano także na komputerach osobistych, choć pecetowcy otrzymali mniej złożoną wersję z ograniczoną liczbą aktywności.
W Rayman: Raving Rabbids 2 możliwa jest personalizacja bohaterów. Wraz z progresem w grze użytkownik odblokowuje nowe elementy ubioru dla Raymana i kórlików.
RAYMAN   RAVING   RABBIDS   SZALONE   KRÓLIKI   ZRĘCZNOŚCIOWA   AKCJA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry RAYMAN RAVING RABBIDS 2.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz