rayman origins
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.65/10 (22931 głosów)


Twoja ocena:O grze Rayman Origins

Rayman Origins, gra zręcznościowa wydana w 2011 roku przez Ubisoft. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh, PC (Windows) oraz konsol Nintendo 3DS, PlayStation, PS Vita, Wii i XBox.
Rayman Origins to dwuwymiarowa gra platformowa gdzie gracz może poruszać się we wszystkich czterech kierunkach. Należy do serii pozostałych słynnych gier Rayman. Cała gra toczy się w kolorowych i baśniowych krainach, które zdecydowanie są bardzo przyjazne dla oka. W tej grze idealnie odnajdą się osoby od siódmego roku życia wzwyż.
Głównym bohaterem gry jest Rayman, który musi zmierzyć się z różnymi siłami, które nie są jego sprzymierzeńcami. Jego główne zadanie to ratunek kilku wróżek, dzięki którym jest w stanie pokonać siły ciemności. Podczas gry gracz ma do przejścia dwanaście krain, gdzie w każdej musi swoją postacią uratować wróżkę.

Sklepy w których można kupić grę RAYMAN ORIGINS
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra RAYMAN ORIGINS chroniona jest prawem autorskim. RAYMAN ORIGINS możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.
.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry RAYMAN ORIGINS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz