rayman 2 the great escape
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.45/10 (11 głosów)


Twoja ocena:O grze Rayman 2: The Great Escape

Rayman 2: The Great Escape (inne tytuły: Rayman Revolution), gra zręcznościowa wydana w 1999 roku przez Ubi Soft Entertainment Software. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) i konsol Dreamcast, N64, Nintendo 3DS, Nintendo DS, PlayStation, PSP i PS Vita.
Świat Raymana stał się ponurym miejscem kiedy to admirał Razorbeard i jego gang robotów-piratów zniewolili wszystkie stworzenia - włączając Raymana. Pewnego dnia, do celi wprowadzono kolejnego więźnia - Globoxa. Globox przemycił srebrnego Luma, podarowanego mu przez wielką wróżkę Ly. Dzięki mocy srebrnego Luma - Rayman ucieka z latającego statku więziennego i wyrusza w kolejną przygodę, aby ocalić cały świat!


Uwagi: Uwaga: ze względu na to, że gra powstała dla systemów 32bit - na systemach 64bit gra może się nie uruchomić.
Jeżeli korzystasz z systemów 32bit - zainstaluj grę z zamieszczonego obrazu płyty. Jeżeli używasz Windows 64bit: wypakuj pliki z archium Rayman_game_files.zip do dowolnego folderu. Następnie zamontuj obraz płyty i skopiuj folder Data w miejsce gdzie skoiowałeś pliki Rayman_game_files.zip. Uruchom grę.

Aktualnie tej gry nie można pobrać a naszej strony.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
RAYMAN   GREAT   ESCAPE   ZRĘCZNOŚCIOWA   AKCJA   LUMY   GLOBOX   RAZORBEARD  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Wirus1000   wysłano 2020-02-23 10:48:24

A mi się podoba 3D. Grafika gry jest wiele piękniejsza i świetnie się steruje Raymanem. W każdym razie to jest moja opinia, każdy może mieć swoją. Kto co lubi... :)
0 0 Odpowiedz

klara   wysłano 2019-10-18 12:19:39

Ehh.. po co oni zmieniali ładną grę 2D w 3D? Dobrze, że następne części utrzymali w kreskówkowej oprawie 2D :)
1 0 Odpowiedz

Napisz komentarz